Kas ir sīkdatne?
Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz jūsu datoru vai mobilo iekārtu tīmekļa vietnes apmeklēšanās laikā un ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad atverat vietni. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājaslapu vai uz citu mājaslapu, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājaslapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tostarp sīkdatnes var atcerēties jūsu iestatījumus vai uzlabot lietotāja ērtības. Papildinformāciju par sīkdatnēm, kā arī, kā tās ir iespējams pārvaldīt vai dzēst, varat iegūt mājaslapā www.aboutcookies.org.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?
www.kantsons.lv tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu vietnes funkcionalitāti, piemēram, lai tīmekļa vietne atcerētos, vai esat jau piekritis tam, ka mēs šajā vietnē izmantojam sīkdatnes.

Sesijas sīkdatnes ļauj lietotājiem pārskatīt vietni un izmantot tās funkcijas. Bez šīm sīkdatnēm tīmekļa vietne nevarēs pilnvērtīgi darboties, piemēram, nevarēsiet lejupielādēt datnes un nosūtīt pieprasījumus. Šīs sīkdatnes tiek glabātas līdz brīdim, kad tiek aizvērta tīmekļa pārlūkprogramma. Pastāvīgās sīkdatnes ļauj vietnei atcerēties jūsu izdarītās izvēles, lai tādējādi nodrošinātu jums nepieciešamo funkcionalitāti nākamajā apmeklējuma reizē. Sīkdatnes glabāšanas laiks vietnes apmeklētāja iekārtā ir atkarīgs no sīkdatnes veida.

Pastāvīgās sīkdatnes ļauj vietnei atcerēties jūsu izdarītās izvēles, lai tādējādi nodrošinātu jums nepieciešamo funkcionalitāti nākamajā apmeklējuma reizē. Sīkdatnes glabāšanas laiks vietnes apmeklētāja iekārtā ir atkarīgs no sīkdatnes veida.

 Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģija Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģija
Antonijas iela 22-3, Rīga, LV-1010
Tel. + 371 28635319
roberts@kantsons.lv